BPCI00121260220TA0
MFR.Part #
BPCI00121260220TA0
JLCPCB Part #
C5954709
Package
SMD,12x12mm
Description
22uH 4.5A 46.3mΩ 4A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS