BPCI001212508R2T00
MFR.Part #
BPCI001212508R2T00
JLCPCB Part #
C5558236
Package
SMD,12x12mm
Description
26mΩ 4.6A 4.6A 8.2uH Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS