BPCI00121210821M00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPCI00121210821M00
JLCPCB Part #
C7086386
Package
SMD,12x12mm
Description
810mA 820uH 824mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS