BPAL000808454R7T0E
MFR.Part #
BPAL000808454R7T0E
JLCPCB Part #
C17404628
Package
SMD,7.5x7.5mm
Description
14.5mΩ 4.7uH 5.2A 5.4A ±30% SMD,7.5x7.5mm Power Inductors ROHS