BMQE000505111R0MAA
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BMQE000505111R0MAA
Description
1uH 33mΩ 4.8A 7A Magnetic Shielded Inductor ±20% - Power Inductors ROHS