BMMA000505301R5MX1
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BMMA000505301R5MX1
JLCPCB Part #
C6515335
Package
SMD,5.3x4.7mm
Description
1.5uH 10A 25mΩ 6A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.3x4.7mm Power Inductors ROHS