BBPY00160808750Y00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BBPY00160808750Y00
JLCPCB Part #
C5952443
Package
0603
Description
1 50mΩ 75Ω@100MHz 0603 Ferrite Beads ROHS