AWVF00303012220M00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
AWVF00303012220M00
JLCPCB Part #
C17415047
Package
1212
Description
22uH 620mA 640mA 860mΩ AEC-Q200 ±20% 1212 Power Inductors ROHS