APSD00080750681K00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
APSD00080750681K00
JLCPCB Part #
C7216381
Package
SMD,7.8x7mm
Description
2.5Ω 290mA 680uH AEC-Q200 ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS