AMRU00101040220MA1
MFR.Part #
AMRU00101040220MA1
JLCPCB Part #
C7214336
Package
SMD,11.6x10.2mm
Description
22uH 4.5A 5A 66mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,11.6x10.2mm Power Inductors ROHS