AMRU00101040100MA1
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
AMRU00101040100MA1
JLCPCB Part #
C6860374
Package
SMD,11.6x10.2mm
Description
10uH 30mΩ 6.5A 7A AEC-Q200 ±20% SMD,11.6x10.2mm Power Inductors ROHS