ABPY00160808471Y00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
ABPY00160808471Y00
JLCPCB Part #
C6853619
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1 1.5A 150mΩ 470Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS