ABGK00160808102Y00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
ABGK00160808102Y00
JLCPCB Part #
C6455669
Package
0603
Description
1 1kΩ@100MHz 450mΩ 0603 Ferrite Beads ROHS