TX433-XPA100
Extended
Manufacturer
Chengdu Ashining Tech
MFR.Part #
TX433-XPA100
Description
-40℃~+85℃ 2 2W 3dBi 433MHz 50Ω SMA Suction Cup Antenna - Antennas ROHS