CTTX1065360SF-12R5K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTTX1065360SF-12R5K
Description
-40℃~+85℃ 11.5uH、12.5uH、12.5uH 80mΩ Three coils, single layer, double strands Transmitter ±10% - Wireless Charging Coils ROHS