CTTF0402F-18NG
MFR.Part #
CTTF0402F-18NG
JLCPCB Part #
C6539230
Package
0402
Description
100mA 13@500MHz 18nH 2Ω 3.1GHz ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS