CTTF0201HCF-3N2B
MFR.Part #
CTTF0201HCF-3N2B
JLCPCB Part #
C7117927
Package
0201
Description
10@500MHz 3.2nH 400mA 500mΩ 6GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS