CTTF0201F-3N6S
MFR.Part #
CTTF0201F-3N6S
JLCPCB Part #
C6539195
Package
0201
Description
1.2Ω 150mA 3.6nH 6GHz 8@500MHz 0201 Inductors (SMD) ROHS