CTTF0201F-3N2C
MFR.Part #
CTTF0201F-3N2C
JLCPCB Part #
C7235845
Package
0201
Description
150mA 1Ω 3.2nH 6GHz 8@500MHz 0201 Inductors (SMD) ROHS