CTR1330F-4R7K
MFR.Part #
CTR1330F-4R7K
JLCPCB Part #
C5634984
Package
SMD,7.9x2.9mm
Description
1.2Ω 230mA 4.7uH ±10% SMD,7.9x2.9mm Power Inductors ROHS