CTMC1008F-3R3M
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTMC1008F-3R3M
JLCPCB Part #
C7116935
Package
1008
Description
1.9Ω 185mA 3.3uH ±20% 1008 Power Inductors ROHS