CTLL2012SF-8N2S
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTLL2012SF-8N2S
JLCPCB Part #
C5603088
Package
0805
Description
15@100MHz 2.4GHz 280mΩ 300mA 8.2nH 0805 Inductors (SMD) ROHS