CTLL2012SF-18NJ
MFR.Part #
CTLL2012SF-18NJ
JLCPCB Part #
C6538842
Package
0805
Description
1.5GHz 15@100MHz 18nH 300mA 450mΩ ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS