CTLL1608F-8N2J
MFR.Part #
CTLL1608F-8N2J
JLCPCB Part #
C7116858
Package
0603
Description
28@800MHz 3.3GHz 300mA 330mΩ 8.2nH ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS