CTLL1608F-15NJ
MFR.Part #
CTLL1608F-15NJ
JLCPCB Part #
C6146567
Package
0603
Description
15nH 2.4GHz 26@800MHz 300mA 450mΩ ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS