CTLL1005SF-2N0S
MFR.Part #
CTLL1005SF-2N0S
JLCPCB Part #
C5634589
Package
0402
Description
200mΩ 2nH 300mA 6GHz 8@100MHz 0402 Inductors (SMD) ROHS