CTLL1005F-FH15NK
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTLL1005F-FH15NK
JLCPCB Part #
C6491389
Package
0402
Description
15nH 2.8GHz 300mA 500mΩ 8@100MHz ±10% 0402 Inductors (SMD) ROHS