CTHC1812SF-181M
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTHC1812SF-181M
JLCPCB Part #
C5604043
Package
1812
Description
120mA 180uH 7.5Ω ±20% 1812 Power Inductors ROHS