CTH8RF-151K
MFR.Part #
CTH8RF-151K
JLCPCB Part #
C5603944
Package
Plugin,D=11.9mm
Description
1.6A 130mΩ 150uH 2.2A ±10% 插件,D=11.9mm Power Inductors ROHS