CTH7VF-8R2K
MFR.Part #
CTH7VF-8R2K
JLCPCB Part #
C17192771
Description
1.3A 22MHz 30mΩ 4.5A 8.2uH ±10% Plugin,D6.8xL15.3mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS