CTH6EF-2R7K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTH6EF-2R7K
JLCPCB Part #
C17502013
Package
Plugin,D4.1xL12.7mm
Description
1.9A 120MHz 2.5A 2.7uH 30mΩ ±10% 插件,D4.1xL12.7mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS