CTGS73F-470M
MFR.Part #
CTGS73F-470M
JLCPCB Part #
C7234167
Package
SMD,7.8x7mm
Description
250mΩ 47uH 680mA ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS