CTGS73F-121N
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTGS73F-121N
JLCPCB Part #
C5579659
Package
SMD,7.8x7mm
Description
120uH 490mA 540mΩ ±30% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS