CTGS73F-120M
MFR.Part #
CTGS73F-120M
JLCPCB Part #
C5603897
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.39A 12uH 90mΩ ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS