CTCDRH5D18F-270N
MFR.Part #
CTCDRH5D18F-270N
JLCPCB Part #
C17669831
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
27uH 330mΩ 750mA ±30% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS