CTCDRH2D18/HPF-150N
MFR.Part #
CTCDRH2D18/HPF-150N
JLCPCB Part #
C17354277
Package
SMD,3.2x3.2mm
Description
15uH 345mΩ 700mA ±30% SMD,3.2x3.2mm Power Inductors ROHS