CTCBA1206F-600S
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTCBA1206F-600S
JLCPCB Part #
C5973190
Package
SMD-8P,3.2x1.6mm
Description
250mΩ 4 60Ω@100MHz SMD-8P,3.2x1.6mm Ferrite Beads ROHS