CTCB1206F-101S
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTCB1206F-101S
JLCPCB Part #
C5635369
Package
1206
Description
1 100Ω@100MHz 30mΩ 1206 Ferrite Beads ROHS