CTCB0402F-100S
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTCB0402F-100S
JLCPCB Part #
C6146222
Package
0402
Description
1 10Ω@100MHz 30mΩ 0402 Ferrite Beads ROHS