1.5CE39CA BK PBFREE
MFR.Part #
1.5CE39CA BK PBFREE
JLCPCB Part #
C1667416
Description
1.5kW@10/1000us 28A@10/1000us 33.3V 39V 53.9V 5uA Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS