1SMB170CA TR13
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1SMB170CA TR13
JLCPCB Part #
C1975463
Package
SMB
Description
170V 2.2A@10/1000us 217.5V 275V 5uA 600W@10/1000us Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD)