CR6020-1R2N
Extended
Manufacturer
Ceaiya
MFR.Part #
CR6020-1R2N
JLCPCB Part #
C7588734
Package
SMD,6x6mm
Description
1.2uH 20mΩ 3.5A 4.3A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS