CMPI0630-1R0M
MFR.Part #
CMPI0630-1R0M
JLCPCB Part #
C917348
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
12A 15A 1uH 8.2mΩ ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS