CMPI0530-6R8M
MFR.Part #
CMPI0530-6R8M
JLCPCB Part #
C7588918
Package
SMD,5.5x5.2mm
Description
3.5A 4A 6.8uH 90mΩ Molded Inductor ±20% SMD,5.5x5.2mm Power Inductors ROHS