CD54-100K-01
Extended
Manufacturer
Ceaiya
MFR.Part #
CD54-100K-01
JLCPCB Part #
C7588993
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.42A 10uH 76mΩ Unshielded Inductor ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS