CCM5025-101T
Extended
Manufacturer
Ceaiya
MFR.Part #
CCM5025-101T
JLCPCB Part #
C41398991
Package
SMD-4P,5x5mm
Description
-40℃~+125℃ 100V 100Ω@100MHz 10MΩ 13mΩ 2 6A SMD-4P,5x5mm Common Mode Filters ROHS