TBP05R2-762-06GR
MFR.Part #
TBP05R2-762-06GR
JLCPCB Part #
C3581207
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 1x6P 6 630V 6P 7.62mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS