TBP05P1-762-06BE
MFR.Part #
TBP05P1-762-06BE
Description
-40℃~+105℃ 0.5~2.5 1 10A 12~28 1kV 1x6P 6 6P 7.62mm Blue Male Plug - Pluggable System Terminal Block ROHS