TBP02R2-381-07BE
MFR.Part #
TBP02R2-381-07BE
JLCPCB Part #
C7399236
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x7P 3.81mm 300V 7 7P 8A Blue Board Side/Socket - Closed Through Hole 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS