TBP02P1-381-08BE
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
TBP02P1-381-08BE
JLCPCB Part #
C3581323
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x8P 3.81mm 300V 7A 8 8P Blue Male Plug P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS